28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Hát engem a játék sem fogott meg. Nagy csalódás volt mindhárom rész. Vagy már csak "túlkoros" vagyok az ilyenekhez. Amúgyis, a Prince a Shadow and the Flame - nél végetért!

Vissza

Fórumszabályzat