28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Rocceau
Rocceau [152]
A Celeron 400-as dolog nem biztos, hogy kamu, csak az a kérdés, hogy kinek mi a szaggatás. Van egy haverom, aki a Delta Force kettőt futtatta Celeron 400-ason, Voodoo kettővel (persze köztudott, hogy annak a játéknak a vertex morotja miatt eleve nem volt 3D támogatása), 5-6- FPS környékén, és azt állította, hogy ez neki tökéletes. Jó neki!
Dest Roy
Dest Roy [1]
Hello!

Hát nemtom hogy vagytok veled,de én többek között a GTA3 miatt cseréltem gépet,aminek ez a konfigja: 1300celeron,64DDR ATi radeon vidikártya,256SDram...na most nekem 640*480 -ba "elgondolkodik" többször is a játék.98 SE op rendszer van,ami nem hiszem,hogy akadály lenne,ahogy a hardware része sem,és mégis szaggat keményen.Tudtok valamit tanácsolni?

Az meg röhej,hogy havernak se megy hasonló géppel és már több helyen is hallottam,hogy 400 CELERON gépeken nyomatják szaggatás nélkül..

És akkor talán mégsincs rendben minden a grafikával.Mert ugye mindenkinek a saját videokártyájára konfigurálja magát,ami elméletileg a leg optimálisabbra állítja be.Na most akkor dobjam a ki a videokártyám?
Nemhiszem.Mert Warcraft 3,Soilder 2,MOHAA,Renegade mennek 1280*1024 és minden maxon van 32 bites színméylségben és egy icuripicurikicsikétsem akadnak meg...

Na,help!

-= KoRn RuLeS =-

Vissza

Fórumszabályzat