28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az esemény - The Happening



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Te hol élsz ember? Ponthogy zseniális a Jelek végén a "csattanó", azzal válik teljessé a film! De égesd csak még tovább magad nyugodtan...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

taposoakna
taposoakna [1029]
ok, a jelek még szódával elmegy, csak ne tette volna bele a végére azt az idióta "fordulatot", vagy csattanót, vagy minek nevezzem. Egyébként tényleg jól mondod, inkább csak szórakoztató, mint izgalmas, pedig stílusából adódóan annak kéne lennie.

Szóval olyan nagy hülyeséget azért nem állítottam most se!
Germinator
Germinator [29908]
Na és a Jelek? Szerintem az a legjobb filmje, többszöri újranézésre is ugyanolyan "szórakoztató" (habár nem a szórakoztatás a célja).

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

taposoakna
taposoakna [1029]
hülyegyerekek... szánalmasak vagytok...

Happening-ről meg annyit, h Shyamalan a Sebezhetetlen óta nem képes összepakolni egy épkézláb filmet. Nem bír szabadulni a Hatodik érzék
"üres tekintettel a távolba bámulós, lassan beszélős, filmvégi kierőszakolt csattanós (hatodik érzéknél még működött, jó volt)" stílusától... Minél több filmet ad ki a kezei közül a sebezhetetlen óta, a színvonal annál lejjebb süllyed.
Ki kéne már találnia vmi mást, mert lassan önmaga paródiájába fordul át (ha nem történt meg már - a falu).

Vissza

Fórumszabályzat