28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az esemény - The Happening



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Az innen és más forrásból beszerzett információk alapján úgy tűnik, Shyamalan ismét csalódást fog okozni (vagy inkább csak hozza az utóbbi időben megszokott formáját). Pedig ez is milyen jól indult! Az esemény előzetese az egyik legjobb trailer volt, amit az utóbbi időben láttam, szinte kirázott tőle a hideg, és azonnal látni akartam a filmet. Erre most meg jönnek a hírek a sikertelen tesztvetítésről, meg a negatív kritikákról. Ezek voltak azok, ami miatt a Lány a vízben nekem is kimaradt, mindenesetre most azért a saját szememmel fogok meggyőződni a kritikák jogosságáról. Amennyiben viszont tényleg gyenge film lett ez is, akkor kétlem, hogy Shyamalan-nak lesz még egy dobása (talán nem is baj). Azért az szomorú lenne, ha kiderülne, hogy a tehetségesnek induló indiai rendező ma már csak egy 2-3 perces előzetes erejéig tud feszültséget kelteni a nézőkben. Bízom benne, hogy nem így van.

Vissza

Fórumszabályzat