28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fradi



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Nézd az én aláírásom

Remélem is, hogy bajnokok lehetünk! De most először is megelégednék, ha az UEFA kupában mondjuk a 16 közé eljutnánk

Szenvedély nélkül a foci halott.

hores
hores [425]
A FRADI A KIRÁLY!!! Bajnokok és UEFA-kupa győztesek leszünk(norfeus).
FRADI RRRUUULLLEEEZZZ!!!
FARDI FFFOOORRREEEVVVEEERRR!!!

ui.: Nézzétek az aláírásom!

Hajrá Fradi!!!

Vissza

Fórumszabályzat