28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Mad Max2
Mad Max2 [13]
1 valami érdekelne. Leszedtem egy magyarosítást, és magyar benne a minden. De. Amikor a Yakuzáknak csinálom a missiót, a második pályán az építkezésnél, és beszél hozzám Ashuka, az egyik mondata magyarul van kiírva, de a következő már angol, aztán megint magyar stb. És amikor van a bejátszás, vagyis amikor a pénzszállítókat követik a csávók, és megmentik a kínait, még az elejnén, amikor a bemondónő, arról beszél, hogy bűncselekmény történt ma a minttudomén melyik hídon, 3 mondatot kiírnak, aztán azt írják, hogy c....d....e....f.....g....h...i...j, ez miért van?

Vissza

Fórumszabályzat