28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Azóta lepörgettem még 3-4 részt, de akármennyi lemenne, remélem feldobják a többi évadot is időben, mert ezt most nem hagyom abba, az biztos! Rohadt jó az egész, pedig csak az első évad elején járok, itt még egy csomó nosztalgikus élményem is volt a'la Gumiember!

Respect is not given. It's taken.

Razor03
Razor03 [14703]
Naugye !! Mozifilmet semmiképp sem szabad előre nézni, majd akkor, ha elérsz az 5. évad végére. Egyébként Mulder karaktere hatalmas, meg a poénjai is . Kicsit ellaposodik a sorozat a 4. évad körül, de az 5.-től újra beindul. Amúgy 9 évad van. Figyeld a főszálat, mert minden évadban lesz 2-3 rész mely azt viszi tovább.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Lekaptam én is az első évadot -elvileg lesz majd a többi is-, első részt meg is néztem már [Sebhelyek], hát baromira elkapott a feeling, ahogy Razor is írta, a '90-es évek USA feelingje kegyetlen jól belengi az egész sorozatot, úgyhogy most szerintem szépen lenyomom a következő 23 részt is!

Kérdés: a mozifilmet érdemes úgy megnézni, hogy nem láttam még az összes évadot? Csak mert anno minden részt láttam, amit az m1 leadott, de gondolom az csak töredéke volt a 10 (9?) évadnak, szóval sok lehet a fehér folt!

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat