28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
Soha nem gondoltam volna, de én is elkezdtem nézni az első évadot, és valami fergeteges! Azt sajnálom csak, hogy nem éltem meg, amikor ez sláger-téma volt, de mivel 3-4 éves voltam, így nem ostorozom magam miatta. Viszont most bepótolom az összes évadot, utána pedig a filmeket, így sajnos nem fogom moziban megnézni az új filmet, bár kedvem volna hozzá, csak értelme nem lenne.

Vissza

Fórumszabályzat