Későbbi évadokra is ez a jellemző, hogy általában önálló részekből áll, s csak 1-2 epizód viszi tovább a főszálat. Ez persze nem von le a sorozat értékéből.
Amúgy én is szívesen újranézném (illetőleg csak első 3 évadot nézném újra, a többit sajnos nem láttam, így azokra a pótlás szó a megfelelő), de a 9 évad elriaszt

Ennyi időm sajnos nincs, hogy majdnem 250 részen végigrágjam magam, pedig tényleg iszonyat feelinges egy sorozat! (Bár tény, hogy gyerekkoromban, mikor az első 3 évadot m1 leadta, még sokkal jobban paráztam egy-egy jelenettől, s ma már lehet nem ütne akkorát számomra.)
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"