Konkrétan írd le a problémád és ne értelmetlen hozzászólásokat írjál 1000000 szmájlival a végén és akkor talán valaki segít, ha tud. Így hogy annyit írsz, hogy "segííííííícssssssssség elakatttttttttam














" mindenki magasról leszarja a problémád. Szóval csak értelmesen
.
