Inkább vígjátéknak szánták sztem, mintsem félelmetesnek , legalábbis remélem nem komolyan gondolták a készítők... (A "legyen béke a Földön" kívánság teljesítése a végén pl. a nonszensz kategória volt már
)"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

