28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade szeptemberben (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Na végre! Örülök, hogy talált kiadót ez a vállalkozás, fantasztikus játék! Akit érdekel látogasson el a rajongói oldalamra:

http://calradia.extra.hu

Tavaly Tél óta tesztelgetem a progit, meg is vettem a licencet! Remélem a teljes verziót így letudom tölteni, bár ha kijön dobozosban is, úgyis megveszem.

Vissza

Fórumszabályzat