28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III



Írd ide hozzászólásod:

Shantey
Shantey [242]
Nekem már a csapda résznél gyanús volt a dolog, amikor lefagyott a két kari és bejöttek a nőcik. Kicsit túl hosszú volt az a freeze effekt, a játékban egy ilyen = halál. Meg pont akkor múlt el mire végeztek a henteléssel. A főmonszta fej leharapós akciója szerintem zsír volt. Tényleg végső csapásként jó lenne ilyennel díszíteni a játékot, nem csak annyi hogy 0 HP és eldőlsz. Na sasolás folytatódik.

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.

SShark
SShark [2387]
Áh semmi gond! Én is próbálom kiszűrni a kézzel fogható infókat. A karakterek műsora főleg a siegebreaker által széttépett barbárral kicsit műanyagnak tűnt, de a környezetet én készpénznek veszem akármit is mondanak.
Már a Diablo 2-nél is csináltak is valótlan jeleneteket, de a terep az maradt.
kamu jelenet
Nem akartalak bántani csak nézd el a srácoknak ás persze nekem, hogy nem tartozunk a készítők közé.
Jó fórumozást!

Üdv!
Kolbász
Shantey
Shantey [242]
Én is innen informálódom. De Hauptman diablo.hu-s linkje is sokat segített amiben Bashiok (hivatalos D3 fórumon moderátor vagy mifene) válaszai vannak magyarra fordítva. Így utólag akkor bocs.

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.

Vissza

Fórumszabályzat