28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Mostanában miért olyan nagy szám a gépigények hírbe tétele? Ma már sztem a többségnek úgyis van olyan vasa, amelyik nagyjából/teljesen megfelel az ajánlott gépigénynek(minimum az az esetek többségében elfut/elindul kategória, az ajánlottól kisebb mértékben eltérő sem jelenti azt, hogy nem fog futni high grafikán).

MattMatthew: én is csak a demot próbáltam a csúcsgépemen( ), a full sajnos kimaradt. Azért sajnos, mert sztem egy nagyszerű FPS-ről maradtam le, de nem a "Best of all time"-ról.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat