MattMatthew: én is csak a demot próbáltam a csúcsgépemen(
), a full sajnos kimaradt. Azért sajnos, mert sztem egy nagyszerű FPS-ről maradtam le, de nem a "Best of all time"-ról.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
), a full sajnos kimaradt. Azért sajnos, mert sztem egy nagyszerű FPS-ről maradtam le, de nem a "Best of all time"-ról.http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról