Szerintem a második résztől is ezt várhatjuk. Taktikázni és kommandózni lehet benne rohadt zsép környezetben. Ez akár elég is lehet.
(Szerintem tudunk itt normálisan is beszélgetni. Igaz, srácok
?)Man literally too angry to die
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
?)Man literally too angry to die
