28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
A FarCry-ról én sem sokat hallottam megjelenés előtt, csak a GS-ben volt róla kritika és megtetszett. Jó játék, sokszor újrajátszható, bár kicsit buta tud lenni az AI és könnyen kijátszható ha ismerjük a terepet. De ennek ellenére jó játék volt. Sztori meg nem nagyon kell bele, ez tipikusan nem arról szóló játék.
Szerintem a második résztől is ezt várhatjuk. Taktikázni és kommandózni lehet benne rohadt zsép környezetben. Ez akár elég is lehet.

(Szerintem tudunk itt normálisan is beszélgetni. Igaz, srácok?)

Man literally too angry to die

kopé
kopé [38449]
en is jokor irtam be vmi normalis kis beszelgetes remenyeben...

Vissza

Fórumszabályzat