28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Slayer
Slayer [5]
Ha a GéTéA 4 csak fele akkorát fejlődik, mint amennyit a 3 fejlődött a 2- höz képest, akkor nem lessz két egyforma kocsi, mindenkinek lesz neve, lakása, foglalkozása, élete, bugmentes lesz, teljesen élethű fizika, hibátlan AI. Ja, az egész világot le fogják modellezni. Ajánlott konfig: 123 ezer MHz, 12 ezer gigabyte(jól írtam ?) RAM, GeForce 432 967 ezer Mb (Ezen épphogy eldöcög).

Vissza

Fórumszabályzat