28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Far Cry 2 gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Terkova
Terkova [360]
Nekem a Crysis, és a Farcry is egyaránt iszonyatosan tetszett, de valahogy a Farcry jobban fogott meg, Crysisben nem volt meg a varázs, hogy tényleg egy dzsungelben érzem magam, de ennek ellenére mivel ennyire gyönyörű a környezet, eléggé feldobja a játékot!
Pár szóval Farcry rulz
(ne tépjétek le a fejem

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova

Vissza

Fórumszabályzat