Nekem a Crysis, és a Farcry is egyaránt iszonyatosan tetszett, de valahogy a Farcry jobban fogott meg, Crysisben nem volt meg a varázs, hogy tényleg egy dzsungelben érzem magam, de ennek ellenére mivel ennyire gyönyörű a környezet, eléggé feldobja a játékot!
Pár szóval Farcry rulz
(ne tépjétek le a fejem