28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Command & Conquer 3:Tiberium Wars



Írd ide hozzászólásod:

gary007
gary007 [2222]
Tegnap este fejeztem be a GDI-t, és ma kezdtem a NOD kampányt. Azért Ajay dumái eléggé fosatósak.

Vissza

Fórumszabályzat