28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

SZIN 2008 programajánló (Cikk)



Írd ide hozzászólásod:

ZZoli3
ZZoli3 [1961]
Én ottvagyok, most értem haza Tankcsapdáról, megyek holnap is ^^ K**v4 jó volt ^^ Bicajjal járok, ott lezárom aztán koncertek után tekerek haza. tudjátok milyen jó éjfél után tekerni egyet, egy késő nyári éjszakán, mikor csendes a város?

Ooooh you set my soul alight

Vissza

Fórumszabályzat