28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

TFT monitor



Írd ide hozzászólásod:

cápaFeri
cápaFeri [2]
Ja még annyit, hogy a fiamnak karija egy régebbi 128 MB-os GeForce 5700LE, az enyém egy Gigab. HD3870 512 Mb. (Gondolom ez sem lényegtelen, hogy minek kell elhajtani a monitorokat.)

Vissza

Fórumszabályzat