28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - Battle.net, mod, PC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Peca001
Peca001 [156]
Hát a szétszabdalt Starcraft 2 után nem lepődnék meg azon, hogy a battle.net fizetős lenne...

Vissza

Fórumszabályzat