28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade szeptemberben (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Manta GT
Manta GT [769]
Hát, nekem már mindegy, csak jöjjön... akár egy alternatív csatornatöltelék hozza, akár a postás!
Taker1
Taker1 [205]
Kijött..khm...alternatív csatornákon...szal hamarosan minden bizonnyal a boltokban is kint lesz

http://www.taker.hu

Vissza

Fórumszabályzat