Hé, skacok!
Nézzétek, mit vettem elő a fórum mélyén derengő homályban megbújó topicok közül!
No, de nem azért, mert nosztalgiázhatnékom van (
"Aztán meg nosztalgiázol ? Azt akarod , hogy újra a Dorka legyen a tanár ?" (Leonardo))
, hanem mert megint újra kezdődik a suli!
"Hehehe! (Mephisto)
Bezony! Újra itt a
"Korán kelés, bunkó tanárok, összeveszés apuval-anyuval, magatartás-problémák, fegyelem..." (Mephisto)
De mi a tanuló ifjúság véleménye?
" Fuck you! " (Jojo)
És mindezt miért tesszük?
"hogy már reggel
8tól kergethessük a csajokat és jókat dumáljunk suliután megyünk károsszenvedélyezni
billiárdozni és mindezt szülők nélkül
" (Tudós)
"DE! Miután elkezdődött, gyorsan fog jönni egy újabb rulez nyáriszünet!
" (AriAmi)
És mivel töltsük az időt a suliban? Nagy kérdés ez, de van rá válasz:
"Játsz a mobilodon, ha van, fejts rejtvényt, csajozz, levelezz a csajokkal, haverokkal, aludj, olvass Gurut, vagy Gamestart, repülőzz, dönts meg egy világrekordot, lézerezz a táblára, szivasd a haverokat, firkálj a padra, rajzolgass, amőbázz a haveroddal, gyurmázz, fütyülj, játsz helikoptereset!
" (Raptor)
"...a kommunista ifjúsági szövetségek és minden más szervezet feladatait pedig különösképpen egyetlen szóval lehetne kifejezni: a feladat az, hogy tanuljanak." (Lenin)