28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Nálunk ilyen nem volt, ugyanis a suli elemi és gimi is egyben (illetve 13. évfolyamon valamilyen szakképzést is tud nyújtani, de ez elég gyenge, bár tény, hogy utána könnyebben találsz állást a PC szakmában). Ráadásul 6 elemi, 6 gimi. Így én elméletileg most 5. gimis leszek.
6. végén csak egy szintfelmérőt (és persze selejtezőt kellett megírni és utána csak át kellett kolbászolni az épület másik szárnyába.

Vissza

Fórumszabályzat