6. végén csak egy szintfelmérőt (és persze selejtezőt
kellett megírni és utána csak át kellett kolbászolni az épület másik szárnyába.Fórum » Nem számítástechnikai témák
kellett megírni és utána csak át kellett kolbászolni az épület másik szárnyába.