Vettunk egy full-HD plazma tv-t.Toltottem le pár HD filmet,amikor kicsomagoltam oket egy .mkv fájlt kaptam,ha átkonvertálom aviba és felírom akkor azt lejásza a sima asztali lejátszom ugye?bár gondolom így majd a TV nem tudja olyan minoségben megjeleníteni,vagy nemtudom...
"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"
