28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Eszter33
Eszter33 [1]
Szia klaca78

Szeretném a segitségedet kérni.
Én a King Kongban 65%nál járok és elakadtam talán tudsz segiteni.

Annál a résznél vagyok amikor a Kong egy Raktoral verekszik nagynehezen sikerül szétszakitani a fejét, útána Janet elviszi egy denevér szerű lény.
Van egy farönk amit nem tudok elökni egy bejárat elött, pedig már találkoztam ilyen farönkel és tudom hogy kell elökni, de most nem megy csak felemeli és nemengedi elökni.
Probálkozni sem tudok csak egyszer mert addig mindig megöli a denevér Janet.

Probáltam más írányban játszani nem a rönkel foglalkozni, de megy Jane mindig meghal.

Remélem tudod melyik résznél járok, és tudsz segiteni.
Erre az e-mailra írj kérlek:

Köszi Eszter
klaca78
klaca78 [10]
hali! én 92% on akadtam el városban! csak dühöngök, török zuzok de nem zudom merre! találtam egy buszt egy kapu elött, de csak felemelnei tudom, aztán csak ácsorgok ott vele mert bármit nyomok nem csinál vele semmit, space-el lerakja enyni.hoygan tovább??köszi!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat