Nyilván amúgy vmi márkásra gondoltam, szal nem Rizsföld Edition-re
Vagy iPod, vagy vmi más híresebb márka. De nem tudom, iPod-nál megéri-e a név miatt megfizetni a felárat, vagy más jobb márka is tud esetleg hasonló minőséget.
A fülhallgatón valóban sok múlik, de sztem egy jó mp3 lejátszóhoz alap kell hogy legyen egy jó füles. Vagy megeshet, hogy vmi bóvlit adnak hozzá?
Ha pedig vki tudna esetleg konkrét nevet és típust mondani, amire szerinte érdemes lecsapni, akkor ne habozzon a válasszal

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
