szóval FÁJLOKAT nem írok felül, nem?
Akkor mi a gond? Mappát írsz felül, nem fájlokat, senki nem beszélt fájlokról. Data mappa. Nem hiszem el, hogy ez ilyen kurva bonyolult lenne...

Respect is not given. It's taken.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

Respect is not given. It's taken.
afro
Viszont a fő probléma ugyan az, hogyan írjak felül egy 3 gigás mappát egy 600 megással? Vagyis mi értelme van 
Selvoz Vomez
Sokszor írtam már át ini-t szal tudom miről van szó. De vmiért itt nem találom.

Selvoz Vomez
Respect is not given. It's taken.
Selvoz Vomez
Mert az installált könyvtárban igencsak egy nagy gigás file a "Textures" mi a trükk? 
Selvoz Vomez