28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed - game over? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
NFS-nek soha nem lesz vége. Most raktam fel a második részt a gépre. Igazából nekem a 3. rész a kedvencem, azt is lassan előkeresem

Amúgy meg ha abba is hagyják, azt is azért teszik, hogy pár év múlva feltámasszák és kihasználják a retro érzést.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat