A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Need For Speed - game over? (Hírek)
fuckdupla
A belsőre értettem csak, a Grid nekem is bejött.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Kinézet sem utolsó, sőt, nagyon szépen néz ki a GRID, de pl fizikát tekintve is nagy előrelépés az ilyen játékok terén, mind hangulatilag - szerintem.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Számomra az volt az utolsó, a Grid is jó de nem hangulatában. A kinézet nem minden.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Az utolsó autós játék amiben a leghangulatosabban oldották meg a műszerfal >>GRID? 

A kibaszás társas játék, sose feledd.
NFS középiskolás éveim legszebb autós játék emlékei közé tartozik, NFS2-SE, NFS3 a havas pályákat nem lehet soha elfelejteni, aztán a legnagyobb kedvencem az NFS High Stakes. Az utolsó autós játék amiben a leghangulatosabban oldották meg a műszerfal megvilágosítását és úgy általában a belsőt.
NFS HP2 már egy másik világ kezdetét hozta, de szerethető volt, a Underground 1-2 már egy másik NFS amiknek semmi köze az azt megelőzőkhöz, de ettől még szép emlékek fűznek hozzá főleg az U2 hosszúságát és nehézségét illetően.
A Most Wanted volt az utolsó kedvencem, azóta csak a név meghurcolása megy, ugyan az új résszel nem játszottam, de sok jót nem látok benne.
Kicsit jegelni kellene pár évre és utána előszedni új alapokkal, vagy talán a régivel?
Szerintem egy nagy klasszikus neve hiányozna a piacról, PC-n kevés az autós játék emiatt igen is sajnálnám nagyon.
Ja igen, a játékosok töretlen idióta igényei az újítások iránt juttatta ide a szériát, ahol tanyázik. Nem kellet volna mindig annyi újítást elvárni és talán kisebb mértékben fejlődött volna, jobban tökéletesítve, nem 360 os fordulatokkal.
NFS HP2 már egy másik világ kezdetét hozta, de szerethető volt, a Underground 1-2 már egy másik NFS amiknek semmi köze az azt megelőzőkhöz, de ettől még szép emlékek fűznek hozzá főleg az U2 hosszúságát és nehézségét illetően.
A Most Wanted volt az utolsó kedvencem, azóta csak a név meghurcolása megy, ugyan az új résszel nem játszottam, de sok jót nem látok benne.
Kicsit jegelni kellene pár évre és utána előszedni új alapokkal, vagy talán a régivel?
Szerintem egy nagy klasszikus neve hiányozna a piacról, PC-n kevés az autós játék emiatt igen is sajnálnám nagyon.
Ja igen, a játékosok töretlen idióta igényei az újítások iránt juttatta ide a szériát, ahol tanyázik. Nem kellet volna mindig annyi újítást elvárni és talán kisebb mértékben fejlődött volna, jobban tökéletesítve, nem 360 os fordulatokkal.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:23
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [2]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]