28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

yan
yan [8]
hali nekem eddig semmi gondom nem volt a játékkal néhány bug-ot leszámitva.
ezzel jól megy: xp sp3 amd 2x4800+ 2g ram nvidia9600gt...180.84.-es driver.
csak éppen a save-et nem tom visszatenni vagyis bemásolom a helyere és nem tudja betőlteni.szerintetek mit csináljak kezdjem előről???

Épp gépben épp hardver

Vissza

Fórumszabályzat