ezzel jól megy: xp sp3 amd 2x4800+ 2g ram nvidia9600gt...180.84.-es driver.
csak éppen a save-et nem tom visszatenni vagyis bemásolom a helyere és nem tudja betőlteni.szerintetek mit csináljak kezdjem előről???

Épp gépben épp hardver
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

Épp gépben épp hardver