28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge (PS3) (Konzol cikk)



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
Szeretem a PoP-t, de nem érzem én sem azt a fene nagy késztetést, hogy ezzel rohangáljak. Demo jöhet, azt kipróbálnám, de a videók alapján nem fogott meg a dolog.
cygary
cygary [2745]
Azért mert van aki szereti a Prince of Persiát tudod. Nah azoknak ugyanez, belsőnézetben is bejön, sőt mégjobban. Ennyi Van aki unja a durrogtatást, és kellemes meglepetés neki a játék.
Corvus5
Corvus5 [2011]
Ezzel ugyan nem leszek népszerű, de én rohadtul nem értem mit láttok ebben a játékban. Nem akarom trivializálni, hiszen az fpsekre is lehetne azt mondani, h az meg "mész oszt lősz" játék, de vhogy semmi vonzalmat nem érzek az iránt, h szabadidőmben egy virtuális karakterrel futkossak és ugráljak. Gyanítom 1 óra után aludnék, úh én tuti nem szerzem be, de azt elárulhatnátok, h miért is van mindenki szétcsúszva tőle.

Vissza

Fórumszabályzat