28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csökken a Playstation 3 ára? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Zsocy155
Zsocy155 [3]
Nekem is PS3 van, szerintem azért vesznek több X-BOX-ot, mert az viszi az írt játékokat is és nem azért, mert jobb - mert nem jobb.

Vissza

Fórumszabályzat