28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge (PS3) (Konzol cikk)



Írd ide hozzászólásod:

sdanee
sdanee [41]
Szóval nekem ez a megoldás nem segített, de sikerült más módot találnom, úgyhogy, ha másnak is van ilyen problémája (vagy más játékban), akkor szóljon!
sdanee
sdanee [41]
Köszi!
Követtem az utasításokat.
Amolyan félsikert sikerült elérni Néha elindul abba az irányba, amerre akarom, máskor a kamerát forgatja ugyanazzal, vagy éppen egyszerre lenéz a kamera és elindul a nő...
Szóval Gamepaddal még mindig nem sikerült használhatót alkotni. Akkor majd marad a billentyű
kdave9
kdave9 [432]
PH-n írták be:

"Sikerült megcsinálni a gamepad irányítást, hogy ne fordítva működjön (előre=hátrafelé és fordítva) Szóval akinek Logitech Controllerje van és problémája van vele a következőt kell tennie: letöltöd a Logitech Gaming Software-t (profiler) feltelepíted, Vezérlőpultban(Control Panel)---->Játékvezérlők(Game Controllers)---->itt a csatlakoztatott gamepad tipusa lesz....Beállítások(Properties)--->Settings---->És itt bepipálod az Enable Swap Mode opciót. A lényeg, hogy felcseréli a két analog kart, de ez nekünk jó is lesz. Játék elindít és a Fordított vagy Szabványos (talán a Balkezes opció is) beállítással a bal analog karral tökéletesen lehet iránytani a mozgást. Ennyi..."
sdanee
sdanee [41]
Most kezdem a játékot...
Gamepaddal tolnám PC-n, de az a tényállás, hogy a bal oldali "gombája" fordítva működik Konkrétan ha felfelé nyomom hátra megy és fordítva. Viszont akármit állítgatok a játékban a Gamepad beállításnál, sehogy nem lesz normális
(Egyébként be van állítva a Gamepad és más játékoknál jó)
Erre tud valaki valami tippet??

Vissza

Fórumszabályzat