Szóval ne hagyd, hogy elrettentsen a borzalom előzmény, teljesen más az egész. Ha jól tudom, ugyanaz a figura írta, aki a Tormentet, érezhető is rajta, engem teljesen magával ragadott a hangulata, a karakterek, a dialógusok, minden.
Az alapjátékot pedig nem kell végigvinni hozzá, beavat a történtekbe, nem maradsz le semmiről. Szerintem adj neki mindenképpen egy esélyt, különben a legjobb szerepjátékról maradsz le a Bloodlines óta.
i tell it like it is, cause im a bold figure

Mármint, hogy eltüntetik az RPG-részt? Nekem az rémlik, hogy bonyolítják!
