28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - nem lesz PC-re DLC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

DanielSon
DanielSon [63]
De ez nagyon nagy szemétség. Az eredeti kijön PC-re a folytatása meg nem??? Akkor aki soha nem fog konzolt venni annak legyen vége a történetnek?

Vissza

Fórumszabályzat