Mellesleg nem hinném,hogy egybe felmarkolják az egész standot
Ja és ami a fogdosást illeti..Mosatlanul gyümölcsöt amúgy sem szabad enni,tehát remélhetőleg a vevő is megmossa,mielőtt megeszi 
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Mellesleg nem hinném,hogy egybe felmarkolják az egész standot
Ja és ami a fogdosást illeti..Mosatlanul gyümölcsöt amúgy sem szabad enni,tehát remélhetőleg a vevő is megmossa,mielőtt megeszi 