28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - nem lesz PC-re DLC (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
És minek vennél éretlen, savanyú, pici gyümölcsöket túlárazva, ha még DLC sem jár hozzá?

i tell it like it is, cause im a bold figure

Zookhaarh
Zookhaarh [13]
Jogos, és ésszerű. Miért árulnál gyümölcsöt a piacon ha ott ellopják és összefogdossák ?

Vissza

Fórumszabályzat