28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto IV patch (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

-T0ng-
-T0ng- [1675]
sHarris van egy nagyon jó honlap a can you run it...érdemes meglesned és letesztelned a pcdet...ha a játék tesztje ott a minimum alá esik a játék elindulni sem fog nem hogy valahány fpssel futni...

Én még csak tervezem a GTAIVet de a tesztek alapján erre a gépre

2Gb ram
Core 2 Duo E8400 3 GHz
Geforce 8500GT
Win XP SP3

Is csak mediumot ir ki legdurvább esetben:/

Vissza

Fórumszabályzat