Ez valami fétis náluk?
Egy gépezet lehetne sokkal hatékonyabb, ha nem emberformára korlátozzák, szerintem. (2 szaros végtag helyett, lehetne pl. 4, szenzorhálózattal, összekötve valami jeladóval a többivel, és máris egy sokkal brutálisabb gyilkológépünk van.)
Ja, és az sem tiszta, hogy terminátorok processzorát, miért a fejbe teszik??? Szóval az egyik legsérülékenyebb, legnehezebben védhető, kiálló valamiben van, ami ráadásul nincs is külön páncélozva. Ha pl a törzsben lenne, akkor legalább meg van védve. Ez is annyira baromság.
afro