- Miért nem mennek vissza 400 évet(vagy még többet) a robotok és írtják ki John Connor ük-ük-ük öregapját? Vélhetően az elöltöltős puskák idejében ez kisebb problémát okozott volna, mint a XX. században.
- Sarah Connor miért nem húz el Afrika legmélyebb bugyraiba, ahelyett, hogy lépten-nyomon Amerikában bukjon le minden szaron?
- Nincsenek is időben visszautazni képes robotok!
stb-stb.
Ha én nekiállok megnézni egy fimet, akkor nem feltétlenül azon morfondírozok, hogy miért így oldottak meg valamit, és miért nem úgy.
Nem kell egy filmben feltétlenül a logikai csavarokat keresni.
Főleg, ha ennyire részletkérdésről van szó...
Ha összességében élményt nyújt, akkor oké, ha nem (mert pl. az ilyen kérdések feloldhatatlan ellentétként ordítanak benned), akkor ne nézd!
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Ez valami fétis náluk?