A beszivárgáson túl meg azért a legtöbb robot emberszabású, mert egyrészt a SkyNet adabázisában az a legfeljettebb élőlény. Másrészt, ha valamit el akarsz kapni, nem árt hasonlítani rá, mint ahogy autóst autóval, motorost motorral, embert emberrel érdemes üldözni. Föld alatt, csatornákban elég előnytelen lenne valami brutál nagy tank...
Százasával pucéran meg azért mászkálnak, mert a gyártósor a beszivárgó egységek miatt emberszabásúra van állítva, azt meg a SkyNet tudta, hogy gazdasági válság lesz, így spórolni kell az erőforrásokkal. Csak úgy átállítani, lecserélni egy egész gyártósort, hogy másmilyen robotokat gyártsanak, bizony nem lett volna költségkímélő megoldás!

Dark Archon
Ez valami fétis náluk?