28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz idén Aliens: Colonial Marines (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Tris
Tris [5]
Azon gondolkoztam, miért van az, hogy olyan sok, a közeljövőben esedékes nagy címet halasztanak. A legjobb példa erre talán a Godfather 2. Már majdnem megjelent, talán hetek voltak hátra? Na de miért is kéne elhalasztani egy teljes évvel egy lényegében már kész játékot? Azután rájöttem: mert szar. Szokás szerint összehányták mindet, mert mi kis hülyék úgyis megvesszük. És ekkor becsapott a hitelválság, és most inkább halasztanak, mert belátták, hogy jobban járnak, ha fejlesztik még őket, és tuti a bevétel, mintsem kiadják a szennyet, ami esetleg megbukik. Jobban is teszik. Mindenesetre mi így járunk jobban. Remélhetőleg. Pedig már nagyon vártam az Alienst.

Vissza

Fórumszabályzat