28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 2142



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11815]
A kirajzolási távolságot (draw distance vagy a tököm tudja már, a BF2142-ben mi a neve) a video beállításoknál 95%-ra tedd! 100%-on hajlamos ilyesmire.

Dark Archon

psy7c1
psy7c1 [3]
Program nem sok megy rajta mikor játszok:
-Oscar gaming mouse
-nod32
-realtek hd audio
-nvidia settings
Ha enné valami a ramomat akkor single playerbe is szaggatna.
Friss a windows, frissen van feltéve a játék is. Csinálok 1 töredezettségmentesítést hátha.
LordMatteo
LordMatteo [29386]
Csinálj egy töredezettség mentesítést legalább a játék vinyóján, mondjuk - saját tapasztalat alapján a legjobb a - O&O progi Ha ezek után sem jó, akkor túl sok program eszi a memóriádat (mittomén egyszerre megy a játék, 3 dvd olvasóban van lemez, meg fut mellette 500 program).

A kibaszás társas játék, sose feledd.

psy7c1
psy7c1 [3]
Sziasztok!

Lenne 1 elég nagy gondom a battlefield 2142 vel.Jó lenne ha tudna nekem valaki segíteni. Szaggat, nem is kicsit, pedig általában csak 32es szervereken szoktam suezezni. A játékot már többször újraraktam, sőt már egyszer a windowst is. (alapjáték 1.25+1.4+1.5) A netem (adsl, 8Mbit és nem pingel rosszul)és a gépem se hiszem hogy túl gyenge lenne ehhez a játékhoz.
AMD 4800+
2Gb Geil black dragon 800
GForce 9600 GT 512 ddr3
Windows Xp sp3

Segítségeteket előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat