@Konrad: "A páncélos ütközetről" igen, mert jóformán nagyobb munka lenne, mint maga Zámoly; kevesebb taktikai lehetőséggel a gyalogság hiánya miatt. Akkor meg már egyértelműen az utóbbi.
@Csirke: Na, EZÉRT kívántam emberrel nyomatni az orosz oldalt. Védekezést még rábíznék gépre, de támadást...

Ráadásul a gépnek az idő is még kevesebb volt a "rosszabb agresszió" miatt. Az elégtelen páncélelhárítás valóban csúnya dolog, bár érdekes, hogy nekem a tesztjeim során a Pz.IV-es meglepően jó eredményeket produkált úgy 6-700 méterről mindig. Speciel a Ti játékotokban a jóformán randomra lerakott, pocsék műszaki zárat szimbolizáló aknamezők így is elvittek egy T-34-est és egy BA-t.
