28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hardcore



Írd ide hozzászólásod:

[törölt felhasználó]
[törölt felhasználó] [2135]
dürerbe voltam bane,tokillen egyhete, kisterembe volt, nemis kellett sztem nagyobb, pont elfértünk. hegyalja engem izgat, meg azfeszt am énis már mindent last.fmen nézek, hogy mi hol merre, mint nuskullon

bár a cseh bruttal assault se lesz semmi, és átszámolva 12ezerforint a jegy 3 napra. előadók meg szimplán királyak
Brutal Assault 2009
Wing
Wing [4603]
most néztem last.fm-en, hogy a dürer-kertben lesznek. én hegyalja helyett voltra akarok menni, lesz limpbizkit, gyerekkorom kedvence :b addigra túlleszek már vizsgákon is, sejhaj.

amúgy circa cipő tényleg szar, én most egy voxot néztem ki.
[törölt felhasználó]
[törölt felhasználó] [2135]
most szedtem le őket, párom hisztizik h hegyaljnia miatt nemtud menni, de sztem elmegyek vele és utána egyből rohanunk hegyaljára

circa cipőm volt nekem is, felnyomta a lábam mindig amikor felvettem, ki is vágtam a kukába.
Wing
Wing [4603]
kell is az. én most bosszút állok rajtuk, tavaly dájvolás közben tönkrement a circa pólóm :'( meg 6 ezer forintba került a jegy, és alig játszottak egy órát. és még bónuszdalok sem voltak.
[törölt felhasználó]
[törölt felhasználó] [2135]
pont gyurok rájuk zenehallgatásba
Wing
Wing [4603]
ismet jon kambekkid \o////

Vissza

Fórumszabályzat