28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Saints Row 2 (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

KENKILL
KENKILL [112]
PC-n ez a játék egy nagy rakat sz*r, egyszerűen kezelhetetlen. Optimalizálása rosszabb mint a gta4-é. Konzolon talán jó de PC-n nekem nagy csalódás volt.

Vissza

Fórumszabályzat