28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HTC Touch HD (Hardver teszt)



Írd ide hozzászólásod:

[zsolt]
[zsolt] [2]
Nekem Diamondom van, ahhoz is ugyanilyen az usb aljzat. A munkatársamnak meg HD-je, mindkettőbe SIMÁN belemegy a standard mini usb. csak visszafelé nem kompatibilis: a gyári adatkábel nem használható máshoz.

FYI.

A Diamond (kicsit kevesebb ram, sima VGA felbontás (640x480), 2,8''-os képernyő) ~30k volt a Vodánál 1 hónapja.

Vissza

Fórumszabályzat