28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

geree93
geree93 [9]
Az lenne a kérdésem, hogy otvan, hogy ha hiba van a menüben akkor töltsem le a legujabb flash-t. Mien flash-t? (nekem speciál fekete a képernyő a menüben).

Vissza

Fórumszabályzat