28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: Battlefront 2



Írd ide hozzászólásod:

Lac08
Lac08 [207]
Hello!
Nekem még nincs meg a játék de van egy kérdésem!
A youtube-n láttam hogy a Training pályán a film 2. részben lévő klónokkal lehet lenni de a többi pályán már csak a 3. részes klónokkal volt. Na ez most azt jelenti hogy a többi pályán nem lehet lenni a film 2 részes klónokkal????

Védd a fákat, egyél hódot!

Vissza

Fórumszabályzat