Nekem még nincs meg a játék de van egy kérdésem!
A youtube-n láttam hogy a Training pályán a film 2. részben lévő klónokkal lehet lenni de a többi pályán már csak a 3. részes klónokkal volt. Na ez most azt jelenti hogy a többi pályán nem lehet lenni a film 2 részes klónokkal????
Védd a fákat, egyél hódot!
